Translate

9 Nisan 2015 Perşembe

İLGİNÇ BİR KAZANÇ YOLU


Son 10 yıldır hiç çalışmamış. Devletten aldığı çocuk yardımı sayesinde rahat bir yaşam sürüyor.

56 yaşındaki İngiliz Mike Holpin’in 20 farklı kadından 40 çocuğu var

Doğum kontrolüne inanmayan “seri baba” çocuklarının ve torunlarının ismini de unutmamak için vücuduna dövme yaptırdı. 20 kadından 40 çocuğu olan Mike Holpin bir kalp krizi geçirdi. Kalp krizi sonrası ise tüm çocuklarıyla buluşmayı aklına koydu.İngiltere’de yaşayan Holpin, Daily Mirror gazetesi tarafından  ‘İngiltere’nin en utanmaz babası’ olarak haber yapıldı. İlk cinsel deneyimini 9 yaşında yaşayan adamın en yaşlı çocuğu 37 en genci ise 3 yaşında.Gazetenin haberine göre Holpin, işsiz, güçsüz ve alkolik biri. Ayrıca sürekli çocuk yapmakla övünen ve daha da çocuk yapmak isteyen birisi.Holpin: ‘’seksi seviyorum, daha çok çocuk yapmak istiyorum. Tanrı İncil’de çoğalın dedi. Bende çoğalıyorum’’ dedi. Çocuklarını sokakta görse tanımayacağını kabul etti.

Çocuklarının çoğunun adını bilmiyor. 16 çocuğa sosyal güvenlik görevlileri el koydu. Son 10 yıldır hiç çalışmamış. Devletten aldığı çocuk yardımı sayesinde rahat bir yaşam sürüyor.


HAYATI TV PROGRAMI OLDU

Yaptıklarımı geri alamam, şu anda çocuklarımın bana ihtiyacı olduğundan daha çok benim onlara ihtiyacım var, umarım beni affederler diyen Holpin’in hikayesi 20 Kadından 40 Çocuk isimli bir programda İngiliz Channel 5 kanalında ekranlara taşınacak.