Translate

9 Mayıs 2016 Pazartesi

HIZLA YAYGINLAŞAN VE KAZANDIRAN BİR SEKTÖR

ETSİZ ÇİĞ KÖFTE SEKTÖRÜ

Ülkemizde son 10 yıl içinde çığ gibi büyüyen bir sektördür. Sayısız marka oluşmuş durumda. Bayilik vererek, Türkiye geneline ve bazıları yurt dışına da yayılmaktadır. Bu kadar rağbet görmelerinin nedeni; bizden bir lezzet olmaları, ucuz ve doyurucu olmalarıdır. Bayilik veren markalar genellikle isim hakkı bedeli almadan iş imkânı tanıdıkları için girişimcilerin tercihi olmaktadırlar.

Başarılı olmuş markalardan bir tanesi de ZİYAFET ÇİĞ KÖFTE’DİR. Farklı bir anlayışla ürünlerini müşterilerine sunan Ziyafet Çiğ Köfte 2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firma, tamamen doğal ve oldukça lezzetli tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biri haline gelmiştir. Sektörde 20 yıldır var olan büyük markalarla yarışır konumdadır. Türkiye genelinde yaklaşık 500 bayi şubeye sahiptir. Amacı ve hedefi dünyada çeşitli ülkelerde de faaliyet gösterebilmektir. Alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmak üzere çalışmaktadır.

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE ve FRANCHISING                                                                                              

‘’Acının en karlı ziyafeti’’ ile kazanmanın keyfini çıkarın…

Ziyafet Çiğ Köfte; damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunuyor…  Girişimcilerin yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli sunmaktadır. Yeni Kiosk konseptleri ile Ziyafet Çiğköfte’yi tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu lezzetli ürün sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedefleri arasında bulunmaktadır. Bayilik, normal stant ve küçük stant olarak 3 ayrı seçenekle FRANCHISING anlaşmaları yapmaktadır.
Bayi - Stant Konsepti 

ZİYAFET Franchise Olmak İçin Aranan Özellikler

Girişimci ruh ve başarma azminin olması
İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi bulunması
Tercihen başarılı bir iş tecrübesine sahip olması
Tüm zamanını ve gücünü Ziyafet Çiğ Köfte yönetimi için harcama isteği ve imkânının olması
Ziyafet Çiğ Köfte markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olması

Ziyafet Çiğ Köfte Mağaza Konsepti Lokasyon Özellikleri

Cadde üzerinde (Yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler), yürüyüş alanı üzerinde, park kolaylığı bulunan yerlerde, en az 15 m2 alan ve ön cephesi 3m olacak bir konumda olma zorunluluğu vardır.

Kurulum Gideri: 10.000 TL - 15.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Reklam çalışmalarına katkı payı, isim hakkı bedeli ve kardan pay alınmaz. Eğitim desteği sağlanır. Kar marjı % 100 – 200 arasındadır.

İletişim Bilgileri

Akıncı Gıda İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Malkoçoğlu Mah. Eski Edirne Asfaltı
No. 869 Sultangazi, İstanbul
 Telefon: 444 3 405  Faks: +90 212 667 5975      http://www.ziyafetcigkofte.com

Kısacası yapabilirim bu işi diyenler için düşük maliyetli bir yatırımla, kar marjı yüksek bir iş kapısıdır. İnternet siteleri üzerinden başvuru yaparak bayilik alma bilgilerini öğrenmek mümkün.

Şadan HERGÜNER